Najnowsze wiadomości

Wyjazd do kopalni

Posted on Posted in Wydarzenia 2017/18
Uczniowie klas 1-3 23 listopada zwiedzili  Zabytkową Kopalnię Ignacy w Rybniku.
Wycieczka rozpoczęła się od spotkania ze Skarbnikiem, który przybliżył dzieciom historię wydobycia węgla kamiennego oraz śląskie tradycje.
Następnie uczniowie podziwiali panoramę okolicy z wieży widokowej, a także badali zjawiska przyrodnicze w centrum nauki Sowa.

Akcja “Nakrętki” trwa

Posted on Posted in Bez kategorii

Informujemy, że zbiórka nakrętek w naszej szkole w ramach akcji pod hasłem: “Nakrętki zbieramy – pomagamy!” została przedłużona do końca tego tygodnia – tj. do piątku (17.11.2023 r.)

Dziękujemy wszystkim, którzy już włączyli się do udziału w zbiórce i zachęcamy jeszcze wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału. Zakrętki składamy w głównym wejściu do szkoły.

A. Górecka

Ważne wiadomości

Uczniowie:

Rozpoczęliśmy II edycję projektu SPORTOWA NATURA 🙂

W minionym tygodniu, 12 maja wyjechaliśmy do Rud, by tam skorzystać z licznych atrakcji i spędzić czas na łonie natury wśród drzew i śpiewu ptaków. Ze  stacji zabytkowej kolejki wąskotorowej wyruszyliśmy w podróż – z wagonów odkrywaliśmy piękno otaczającej nas przyrody. Następnie, już w mniejszych grupach, podjęliśmy kolejne aktywności. Uczniowie klas I przenieśli się w […]

0 komentarzy

Próbny Egzamin Ósmoklasisty

Próbny E8 w Szkole Podstawowej im. Ziemi Śląskiej w Piecach odbędzie się w dniach 27 – 29 marca 2023 r. (poniedziałek, wtorek, środa) zgodnie z poniższym harmonogramem: 27 marca br. (poniedziałek), godz. 9:00 – język polski, 28 marca br. (wtorek), godz. 9:00 – matematyka, 29 marca br. (środa), godz. 9:00 – język angielski. Materiały obejmą […]

0 komentarzy

Rodzice:

INFORMACJA DOTYCZĄCA DYŻURU WAKACYJNEGO

Informujemy, że w okresie wakacyjnym oddziały przedszkolne SP Piece będą nieczynne. W dniach 29.05-16.06.2023 r. trwają zapisy na dyżur wakacyjny, który pełnić będą następujące przedszkola: w lipcu – przedszkole w Szczerbicach, w sierpniu – przedszkole w Gaszowicach. Wnioski można pobrać w sekretariacie szkoły lub u wychowawców grup. Wypełniony wniosek należy złożyć we właściwym przedszkolu (Szczerbice […]

0 komentarzy

Spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klasy I i oddziałów przedszkolnych 2023/2024

Dyrektor Szkoły zaprasza rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 19 czerwca 2023 r. (poniedziałek) Klasa I – godz. 17:00 Oddziały przedszkolne – godz. 18:00 Celem spotkania jest omówienie najważniejszych spraw organizacyjnych przed rozpoczęciem roku szkolnego 2023/2024.

0 komentarzy

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH 2023/24

Uwaga ósmoklasiści! Za niedługo czeka Was rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Proszę zapoznać się z HARMONOGRAMEM.  

0 komentarzy

Witaj na naszej stronie

Jesteśmy szkołą publiczną w środowisku wiejskim, która umożliwia uczniom zdobywanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w obecnej rzeczywistości i w obecnym świecie.

Wszystkie działania zmierzają m.in. do tego, aby uczyć wykorzystywania informacji z różnych źródeł wiedzy, efektywnego posługiwania się technologią informatyczną i dawać szabgbbhnsę każdemu uczniowi, by wykazał się tym, co lubi i potrafi najlepiej.

Dowiedz się więcej

Nadchodzące wydarzenia

wakacje

Start date: 24 czerwca 2023

End date: 31 sierpnia 2023

wakacje

Zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023

Zakończenie roku szkolnego

Dyrektorskie dni wolne od zajęć dydaktycznych

20 czerwca 2023

Dyrektorskie dni wolne od zajęć dydaktycznych

Egzamin ósmoklasisty

Start date: 23 maja 2023

End date: 25 maja 2023

Egzamin ósmoklasisty

Dyrektorskie dni wolne od zajęć dydaktycznych

Start date: 2 maja 2023

End date: 5 maja 2023

Dyrektorskie dni wolne od zajęć dydaktycznych

wiosenna przerwa świąteczna

Start date: 6 kwietnia 2023

End date: 11 kwietnia 2023

wiosenna przerwa świąteczna