„E-dzieciaki”- O tym się wie! 

Posted on Posted in Dla ucznia, Osiągnięcia uczniów

Podczas zdalnego nauczania uczniowie Szkoły Podstawowej w Piecach wzięli udział w konkursie plastyczno-cyfrowym „Fundusze Norweskie i EOG- o tym się wie!”. Drużyny biorące udział w konkursie miały za zadanie stworzenie plastycznej pracy w dowolnej technice cyfrowej na temat funduszów norweskich oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Postawiliśmy zrobić na ten temat filmik. Praca powstała w chmurze Canvy, Gimpie, Cupcut i Bitmoji.  Miło poinformować, że nasza drużyna w składzie: Julia Bednarek, Zuzanna Stec oraz Oliwier Biegański (klasa 8e) wygrała nagrodę główną czyli… multimedialną pracownię mobilną składającą się z 16 dobrej klasy laptopów oraz szafy do ich przechowywania. W konkursie trzeba było oprócz zdolności graficznych i komputerowych wykazać się wiedzą na temat funduszy norweskich, na co są przeznaczane oraz co wiemy o Norwegii, Islandii i Lichtensteinie. Zostaliśmy nagrodzeni jako 1 ze 100 szkół w Polsce. Gratulacje dla całej trójki. W konkursie wzięła udział jeszcze drużyna w składzie Dawid Nowak (8d) oraz Alicja Skupień (8a). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.  

Zachęcamy do zobaczenia galerii prac: https://otymsiewie.pl/zwyciezcy  oraz nagrodzonego filmiku “e-dzieciaków”: https://tiny.pl/9tzt1 Warto filmik zobaczyć do końca bo jest interaktywny.

Z nagrody głównej czyli pracowni już korzystamy na zajęciach informatycznych. Laptopy można także wykorzystywać na innych lekcjach. Młodym grafikom gratulujemy sukcesu i zachęcamy do dalszego rozwijania talentów:)


koordynator konkursu Anna Babiak 

 

“E-dzieciaki”
Wszyscy uczestnicy