e-Bank Talentów

Posted on Posted in Bez kategorii

Serdecznie zapraszamy wszystkich muzycznie uzdolnionych uczniów z  całej Polski do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w  Polsce programu stypendialnego.  “e-Bank Talentów 2021” jest to pionierski projekt skierowany do  najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej  Polski.

Misją naszego programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu  kariery.

W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma  możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z  wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych – pomocnych w budowaniu  kariery. Zajęcia poprowadzą m.in [1]. @Adam Sztaba, @Jakub Józef  Orliński, Krzesimir Dębski, @Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.

Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół,  współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne –  autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w  ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej,  prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.

W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzimy nabór do klas:
* akordeonu – Klaudiusz Baran,
* wiolonczeli – Tomasz Strahl, @Jakub Dubik, @Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,
* skrzypiec – @Agata Szymczewska, @Janusz Wawrowski, @Jakub Jakowicz,
* altówki – @Katarzyna Budnik,
* saksofonu – @Paweł Gusnar.

Aby wziąć udział w programie należy:
* Nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
* Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy na www.BankTalentow.com/aplikuj [2].

Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski! Przypominamy, że zgłoszenie i udział w  programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji  konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa  Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca. Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.

Aplikacje do programu przyjmowane będą do dnia 25 czerwca 2021.

LOGISTICS & MARKETING [3] banktalentow.pl [4]

Links:
——
[1] http://m.in/
[2] http://www.banktalentow.com/aplikuj
[3] https://www.flickr.com/photos/193067260@N07/51200389388/in/dateposted-public/
[4] https://banktalentow.pl/